RADON
radon@radonltd.com
HAKKIMIZDA

 

 

Radon Medikal Ltd. Şti. 1999 yılından bu güne deneysel araştırma laboratuarlarında ve araştırma merkezlerinde ihtiyaç duyulan  sistemler üzerinde çalışmaktadır. Firma özellikle fizyoloji, farmakoloji, toksikoloji, biyofizik, nöroloji, hayvan üretim ve araştırma merkezlerinde kullanılan veri kayıt ve analiz sistemleri, hayvan barkodlama ve tanımlama sistemleri, polikarbonat kafesler, steril kafes sistemlerinde teknolojik çözümler üretmektedir. Bu alanlarda dünyada en önde gelen firmaların Türkiye temsilciliğini yapmaktadır. Özellikle Telemetrik Veri Kayıt ve Analiz sistemlerinde dünyada tek isim olan Data Sciences Int. ve Minimitter firmalarının tek yetkili distribütörüdür. Bunun dışında veri kayıt ve analiz, organ banyoları, izole kalp sistemleri gibi konularda hem sistem kurulumları hem de isteğe ve ihtiyaca yönelik programlar üreten Powerlab (Adinstruments) firmasının Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

 

Ayrıca insan fizyolojisini kontrol altına almak için kullanılan Actiheart, Actiwatch, Actical gibi kayıt ve analiz sistemleri ile yine fizyoloji ve spor fizyolojisi dallarında laboratuarda kapalı kalmadan insan üzerinde bağımsız araştırma yapabilme imkanı sağlayan sistemlerin Türkiye temsilcisidir.

 

Firma, çalışma yapılacak olan deneysel araştırma laboratuarının ya da deney hayvanları üretim merkezlerinin tüm iç dizayn ve donanımını, projesini yapıp, kullanılacak sistemlerle beraber anahtar teslim çözümler üretmektedir.

Radon Medikal, yapacağınız çalışma için gerekli olan donanım, yazılım ve ortam koşulları konusunda teknik danışmanlık ve destek hizmet vererek, en uygun çözümleri sunar.

 

Saygılarımızla…